Koşucular için olabildiğince basit ve adil bir sanal yarış altyapısı kurduk.

Artık kullandığınız başlıca spor donanımlarınızı veya aktivite izleme uygulamalarınızı daha önce kayıtlı olduğunuz sanal yarışınızla My Virtual Pace profilinizden eşleştirebilir ve tamamlamış olduğunuz koşuların kayıtlarını yarış sistemine yükleyebilirsiniz.

Birden fazla uygulamayla bütünleşik çalışan altyapımız, GPS verilerinizi uygulamanızdan otomatik olarak alır ve işler, bilgileriniz yarış sonuçları içerisinde anında güncellenir.

My Virtual Pace profilinizde sonuç yükleyebileceğiniz uygulamalar: Strava, Garmin, Polar ve Decathlon Coach'dır. Ancak farklı cihazlardan GPX/TCX/FIT dosyası olarak dışarı aktardığınız kayıtlarınızı da yarış sonucu olarak sistemimize yükleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Soruları inceleyebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR
My Virtual Pace, sanal yarış dünyasında ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla Macera Akademisi güvencesi ile tasarlanan bir sanal yarış ortamıdır. My Virtual Pace kataloğunda yayınlanan birbirinden zevkli yarış konseptlerinden dilediğine kayıt olabilir ve kendi koşu uygulamanda ölçülen süreyi kolayca yine My Virtual Pace profilinden sonuçlar arasına yükleyebilirsin.
 

MyVirtualPace.com'da gördüğün bütün sanal yarışların kayıtları Plustimer.com sitesinden alınır. İlgili yarışa Plustimer.com üzerinden kayıt olduktan sonra bir onay emaili alırsın. Bu e-mailde koşmaya başlamadan önce My Virtual Pace'e gelip, koşu için kullandığın uygulamana erişim izni vermen istenir. My Virtual Pace profilinde erişim iznini verdikten sonra yarışın kuralları dahilinde koşunu tamamlayıp tekrar My Virtual Pace profiline girip kayıt olduğun yarış için süreni yüklersin ve anında sonuç listesinde yerini alırsın.

Hayır. Yarış kaydını tamamladığın Plustimer.com sitesinde kullandığın kullanıcı adı ve şifre My Virtual Pace'de geçerlidir. Bir sorun yaşadığın takdirde pacer@myvirtualpace.com'a email gönderebilirsin.
Her yarış için katılım şartları Plustimer.com üzerinde belirtildiği gibidir. Sanal yarışlar, dahil edilen hizmetler de göz önünde bulundurularak ücretsiz veya ücretli olarak planlanabilir.
My Virtual Pace de süreni yüklemek için kullanabileceğin bir çok seçeneğin var: Polar, Garmin, Strava ve Decathlon Coach uygulamalarının yanında farklı cihazlardan GPX, TCX, FIT dosyası olarak dışarı aktardığın kayıtlarını da yarış sonucu olarak sisteme yükleyebilirsin.